KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15475246
nr 1547 5246
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Etsning, "Strut". Signerad, numrerad 74/135, daterad -81. Bildmått: 66x50 cm, yttermått inklusive ram: 94x75 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 juni 2023
kl 21:01:48
300 kr
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr